Wyjątkowo ciekawy team building dla firm możliwy do zrealizowania w formule outdoor jak i indoor.

To połączenie ciekawej gry scenariuszowej z wyzwaniami, jak w escape roomie.

Dane do team buildingu realizowanego na podstawie scenariusza: 8 zbrodni, Murdoka inspirowane powieścią  Stuarta Turtona

Ilość uczestników:

-Zaplanowano na liczbę uczestników od 10 osób do 800. W przypadku bardzo dużych grup, w grze bierze udział proporcjonalnie większa liczba koordynatorów i grupy są podzielone

Przewidywany czas:

– od 3 do 4  godzin

Teren: Realizowany na zewnątrz, w przypadku opadów  częściowo na zewnątrz, a częściowo w budynku.

Cel gry scenariuszowej :

Celem  team buildingu  jest  zainicjowanie lepszej współpracy, poprawa komunikacji,  pobudzenie kreatywności i przede wszystkim zapewnienie uczestnikom dużej ilości pozytywnych emocji i rozrywki.

Krótki opis fabuły

Emily została zamordowana, teraz seryjny zabójca  wziął na celownik następną ofiarę. Dokładnie za 3,5 godziny kolejna kobieta padnie ofiarą inteligentnego Murdoka.

Istnieje osiem miejsc zbrodni, gdzie uczestnicy szybko reagującego zespołu kryminalnego odnajdą wskazówki, pozwalające zidentyfikować nieobliczalnego psychopatę.

Gdy zbiorą wszystkie wskazówki, odkryją kto jest zabójcą i będą mieli szansę go zdemaskować.

To właśnie na miejscach zbrodni  uczestnicy  będą mieli okazję, by  łączyć fakty i odnajdywać kolejne wskazówki i puzzle do układanki.

szyfry kipu

 

Pułapki Murdoka

Murdok uwielbia być podziwiany i skupiać uwagę. Przygotował kilka pułapek i przeszkód. Jeśli uda się z nim wygrać, grupa może iść na kolejne miejsce zbrodni.

Wybrane wyzwania i zagadki na miejscach zbrodni:

  • Niewidzialny autograf w labiryncie
  • Kody Morsa
  • Szyfry Kipu
  • Busola
  • Operacja uran i radioaktywna mapa
  • 3 beczki
  • Stół Murdoga
  • Więzienne karty
  • Piekło-niebo
  • Zniekształcony świat

nietypowe integracje-Ideainventor

Ostatni etap team buildingu to połączenie faktów przez grupę i próba odnalezienia ofiary, uwolnienia jej i zidentyfikowanie psychopaty.

Co proponujemy w naszej grze scenariuszowej i jak wygląda fabuła?

Tak, jak w rzeczywistym świecie  sił szybkiego reagowania, aby zapobiec morderstwu uczestnicy  muszą wykazać się sprytem, logiką, umiejętnością pracy pod wpływem silnych emocji,  kreatywnością i zwinnością.

Proponujemy integrację dla pracowników, gdzie grupy wcielają się w szybko reagujący specjalny zespół kryminalny.  Uczestnicy w każdej z grup  w ciągu całej rozgrywki doświadczą wielu zwrotów akcji i będą stawali przed ciekawymi wyzwaniami i wyjątkowymi łamigłówkami.

Ta propozycja dzięki wyzwaniom przygotowanym na poszczególnych stacjach, zachwyci zarówno wielbicieli  kryminałów, łamigłówek  będących wyzwaniem dla inteligencji oraz spostrzegawczości,  jak i uczestników, którzy preferują aktywne zadania.

 

Ostatni etap team buildingu to połączenie faktów przez grupę i próba odnalezienia ofiary, uwolnienia jej i zidentyfikowanie psychopaty.

 

To wyjątkowy team building dla firm. Jeśli chcesz zafundować swoim klientom lub pracownikom wyśmienitą rozrywkę, poprawić komunikacje oraz pobudzić do kreatywnego myślenia, nie zwlekaj i napisz do nas.

Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy, na maila lub po prostu zadzwoń w godz: 8.00 do 18.00 pod numer 517 112 689.