Dane do gry   realizowanej na podstawie scenariusza Sekretna receptura Królowej Węgier:

 

Ilość uczestników: 

-Minimalna liczba uczestników od 5 osób

-Maksymalna liczba uczestników do 150 osób

 

Przewidywany czas:

– od 3 do 5 godzin godzin

 

Teren: Część gry realizowana jest w terenie, natomiast ostatni etap gry zalecany jest pod zadaszeniem-może być duży namiot lub budynek,

Cena : w zależności od ilości uczestników (Uzależnione to jest od ilości koordynatorów prowadzących grę, oraz rekwizytów oraz surowców do stworzenia zapachów używanych podczas gry)

 

Pełna emocji i ciekawych przygód, wymagająca wyjścia poza standardy myślenia i schematy, otwierająca na wykorzystywanie wszystkich zmysłów i mocno angażująca-taka jest nasza najnowsza gra eventowa.

 

To kreatywny team bulding przenaczony dla firm, które mają dość standardowych eventów.

  

Krótki opis fabuły gry

 Właśnie znalazłeś się w środku niezwykłej misji.  Wstąpiłeś do bractwa królowej Węgier będącej  prekursorką zapachów na bazie alkoholu i świeżych ekstraktów.

 

Za sprawą podstępnej pokojówki została wykradziona receptura zapachowa na sławną

Wodę Królowej Węgier, która nie tylko jest cudownymi naturalnymi perfumami, ale również ma moc uzdrawiania wielu dolegliwości. Pokojówka zostawiła szereg zaszyfrowanych wskazówek, które umożliwią jej współ-kompanom odnaleźć składniki i recepturę. Na szczęście wskazówki zostały odzyskane.

Bractwo ma za zadanie odnaleźć wszystkie ukryte w promieniu 1 km składniki, które niezbędne są do odtworzenia zapachu. Poszukiwacze napotkają podczas swoich poszukiwań tajemniczych podstępnych magów, nasłanych przez pokojówkę. Za sprawą magów uczestnicy będą brali udział w szeregu niezwykle ciekawych, pełnych emocji   i humorystycznych zadań.

Odnalezienie składników to dopiero część zadania – najważniejsza jest bowiem receptura.

 

Aby móc ją odnaleźć -cała grupa musi umieć połączyć siły i współpracować.

Na koniec zadania uczestnicy odtwarzają zaginioną recepturę zapachową, a niezykły efekt w postaci odtworzonej Wody Królowej Węgier-zabierają ze sobą do domu.

 

Korzyści dla uczestników eventu:

 

To kreatywny team building opracowany tak, aby  uczestnicy brali udział w niezwykłej przygodzie.

 

Co zyskują uczestnicy ewentu:

 

– Niecodzienna wciągająca fabuła eventu

– Przełamują swoje ograniczenia i wychodzą poza schematy ( wykorzystanie technik myślenia kreatywnego)

– Uczą się współpracy i trenują umiejętność efektywnej komunikacji( warunek niezbędny przy rozwiązywaniu wielu zadań podczas team buildingu)

– Doświadczają niezwykłych wrażeń węchowych

– Przeżywają wiele pozytywnych emocji generowanych dzięki zadaniom, które sami rozwiązują

– Wspaniały efekt  w postaci zapachu opartego na prawdziwej  historycznej recepturze, który każdy uczestnik w ilości 10 ml zbiera ze sobą. Otrzymuje również recepturę, gdzie będzie mógł odtworzyć sobie zapach w domu

                                                                   

 

Przykładowe zadania podczas realizacji gry:

 

Test trójkąta

 

Test polegający na odróżnieniu zapachów.   To zadanie podobne do zadań którym muszą sprostać adepci szkół perfumeryjnych.

 

Zaminowany tor

 

Część uczestników będzie musiało przejść przez zaminowany tor w ciemnosciach. Będzie mogło wykorzystać tylko pomoc kolegów ( umiejętna komunikacja)

 

Szyfrowane miejsca

 

Pierwsza część teambuildingu polega na przekazaniu uczestnikom kilkudziesięciu zaszyfrowanych wiadomości, które umożliwiają odnalezienie składników  do stworzenia receptury.

 

 

 

 

Strzelnica Kordiana

 

Zadanie będące połaczeniem  wykorzystania zmysłu zapachu z umiejętnością celnego strzelania do celu z łuku. To  bardzo zabawne i niezwykle wciągające zadanie.

Cała gra opracowana jest tak, aby biorący udział angażowali się w fabułę, a  dzięki temu  zespół podczas całej imprezy teambuildingowej  doskonale się bawi i integruje.