Co zapewnia gra terenowa  Wyspa terrorystów:

Głównym celem gry jest efektywna integracja zespołu.

Poza tym inicjowanie współpracy oraz zwiększenie wśród uczestników team buildingu świadomości komunikacji i pobudzenie do szukania niestandardowych rozwiązań.

Co proponujemy dodatkowo?

 • Adrenalina
 • Przygoda

 

Główną ideą   szkolenia w formie life treningu jest zbudowanie świadomości wagi współpracy, pomostu do przekraczania własnych ograniczeń i schematów myślenia oraz zainicjowanie komunikacji.

To dynamiczne wydarzenie dla Twoich pracowników, którego scenariusz  nasycony jest duchem przygody i dużą dawką adrenaliny. Poprzez zaplanowane działania uświadamiamy w spójny i konsekwentny sposób wagę współpracy, konieczności przekazywania sobie w efektywny sposób informacji.

Tym razem zaprojektowaliśmy  specjalnie dla Państwa w najdrobniejszych szczegółach niestandardowe   5 godzinne wydarzenie firmowe.

To wydarzenie zapadnie każdemu w pamięci  jako wartościowa wielowątkowa przygoda , gdzie cel zostanie osiągnięty dzięki współpracy zespołowej i  przekraczaniu własnych ograniczeń.

 

Co zatem proponujemy podczas tej gry terenowej?

Spójne i doskonale zaplanowane  wydarzenie  z Państwa pracownikami w roli głównej w naturalnym środowisku.

Adrenalina,  przygoda, odpowiednio zaprojektowane zadania  i spójny splot działań, trenowanie w trakcie gry umiejętności  efektywnej współpracy w warunkach silnych emocji-to najważniejsze wytyczne wydarzenia.

Czas:

Team building jest zaplanowany na około 4  do 5 godz. Maksymalna wielkość grupy to 100 osób.

Miejsce:

Akcja będzie się toczyć w okolicy wybranej przez klienta po uprzednim omówieniu właściwości.

Teren z  dużymi możliwościami realizacji life treningu.

Krótki opis fabuły gry

ciekawy event

Znaleźliście się na wyspie zaatakowanej przez potężnych terrorystów.

Ich guru Samad zna doskonale naturę ludzką i wie, że ludzie nie potrafią  współpracować, dlatego są skazani na zagładę.

Działanie terrorystów jest nikczemne – nastawione na zagładę ziemi.

Ich strategia oparta jest się na umieszczeniu potężnych głowic w różnych częściach świata z zapalnikami ukrytymi właśnie na wyspie. Uczestnicy muszą odnaleźć głowice, a następnie wykorzystać potencjał grupy, aby je rozbroić. Członkowie grupy są jednostkami sił specjalnych, jak się okaże wyselekcjonowanymi według ściśle określonego klucza.

Grupa agentów została zrekrutowana wśród specjalistów posiadających różne, bardzo specjalistyczne umiejętności, pozwalające uratować wyspę. Muszą oni działać w grupie wykorzystując zarówno swoje indywidualne umiejętności, jak i wspólny potencjał grupy.

Aby rozbroić kolejne głowice uczestnicy muszą wykazać się sprytem, współdziałaniem i zaangażowaniem.

Każde kolejne zadanie łączy się w spójną całość z pozostałymi operacja, z minuty na minutę zwiększając poziom emocji uczestników. W trakcie trwania tego wydarzenia, wszyscy biorący udział, są w pełni zaangażowani i z niecierpliwością czekają na następne wyzwania.

Scenariusz gry podkręca emocje na najwyższy ale wciąż przyjemny poziom.

Kolejne skrawki mapy-klucz do rozbrojenia

Każde wykonane zadanie  skutkuje otrzymaniem skrawka mapy dla  jednej z drużyn.

Na koniec, gdy już skompletowana zostanie cała mapa, wszystkie drużyny będą musiały połączyć swoje siły według instrukcji nadanej przez szefa dowodzącego akcją.

Zadania realizowane podczas kreatywnego team buildingu

Zadania i przygody jakie spotkają uczestników w trakcie  szukania kolejnych głowic:

 • Taktyczna eksploracja-Nici Ariadny
 • Czarodziejska pomarańcza
 • Operacja Uran
 • Sztafeta ślepców w zaminowanym torze
 • Wyborowy łucznik
 • Piekło i niebo
 • Strategiczne puzzle
 • Rozbrojenie bomby

Na koniec, gdy już skompletowana zostanie cała mapa wszystkie drużyny będą musiały połączyć swoje siły według instrukcji nadanej przez szefa dowodzącego akcją.

Zadania i przygody jakie spotkają uczestników   w trakcie  szukania kolejnych głowic:

Pierwszy etap :

 • Taktyczna eksploracja – Nici Ariadny 

Zadanie , które otworzy przed agentami priorytety i kierunki działań. Po zrealizowanym zadaniu otrzymają oni pierwsze wskazówki .

 • Czarodziejska pomarańcza w równoległych kręgach – ( synchronizacja)

Silnie angażujące zadanie wymagające współpracy i szybkiej nauki poprawienia efektywności w grupie.

Oryginalne ćwiczenie zmienione pod kątem współpracy zespołu. Element rywalizacji zamieniony na współpracę

 • Operacja ,,URAN’’

 

sopot 272

Zadanie dla  uczestników wymagające ogromnej koncentracji, komunikacji i współpracy.

Terroryści w pośpiechu zostawili materiały do produkcji bomby. Niestety materiały są radioaktywne i należy je zneutralizować zamykając w specjalnym sarkofagu. Są dwa stanowiska z wyciekiem radioaktywnym, dlatego dwie grupy pracują równolegle. Gdy jedna z nich szybciej skończy musi pomóc drugiej, ponieważ zbyt długi czas grozi napromieniowaniem .

 • Sztafeta ślepców w zaminowanym torze. 

Zadanie polegające na przejściu przez zaminowany tor w optymalnym czasie.Cztery drużyny jednocześnie przechodzą przez tor. Każda grupa ma za zadanie stworzyć własny sposób na przejście przez tor.  Po wypróbowaniu swojego sposobu grupy muszą wybrać jeden najbardziej optymalny. Dla tego zadania został ustalony maksymalny czas przejścia, dlatego wybór najbardziej optymalnego sposobu jest bardzo ważny.

 

Ten etap wymaga współdziałania i kreatywności zespołu połączonej z efektywną komunikacją

 • Wyborowy łucznik

Każda drużyna po przejściu przez tor otrzymuje jeden z czterech elementów niezbędnych do zdobycia kolejnej mapy. Z elementów grupy muszą skonstruować łuki, które umożliwią im zdobycie rozsypanki , która po złożeniu pozwoli szybko znaleźć kolejna mapę.

Drugi etap

 • Strategiczne puzzle

Na tym etapie wszystkie mapy  należy połączyć i odnaleźć głowice. Niestety uczestnicy po połączeniu mapy mają maksymalnie 30 minut, aby znaleźć wszystkie głowice inaczej będą one detonowane, a ziemie spotka zagłada.

Jeśli jesteś zainteresowaniem realizacją ciekawego team buildingu opartego na kreatywnym scenariuszu gry terenowej to zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy, na maila lub po prostu zadzwoń w godz: 8.00 do 18.00 pod numer 517 112 689. 

 

*Scenariusz jest własnością intelektualną ekspertów Ideainventor. Wszelkie próby kopiowania  i wykorzystywania bez zgody  są zabronione.