Dane do team buildingu realizowanego na podstawie scenariusza gry: Schron

Ilość uczestników:  minimalna liczba 5 maksymalna liczba ok 150.

Przewidywany czas:

– od 3,5 do  4   godzin

Miejsce : W budynku, wymagana  sala minimum 70 metrów kwadratowych,

Tam, gdzie ograniczeniem jest zamknięta przestrzeń, umysły organizatorów i twórców team buildingów indoor są szczególnie otwarte i kreatywne.

Team building indoor musi być na tyle atrakcyjny, aby skupić uwagę uczestników, wzbudzić emocję i zaangażować całą grupę. Duża część  efektu zależy od fabuły, zaplanowanych zagadek, zadań i przeróżnych wyzwań dla uczestników oraz oczywiście organizacji pracy grupy.

Gra indoor schron jest doskonale zaprojektowana propozycją zarówno  dla mniejszej , jak i większej grupy.

Fabuła gry indoor Schron

Nad ziemię nadciąga kilka  radioaktywnych chmur i tornada, które potęgują ich działanie.

Uczestnicy ewentu  znaleźli się w schronie wojskowym, gdzie, okazuje się-  mają maksymalnie 3,5  godziny na ewakuację i wyjście ze schronu.

Niestety obiekt został odłączony od prądu i pracują tylko  dwa generatory.  Pierwszy generator dostarcza tlen i podtrzymuje funkcje kilku najważniejszych urządzeń w schronie, drugi zapewnia oświetlenie. Na domiar złego paliwa dla drugiego generatora starczy tylko na 2 godziny.

Uczestnicy mają tylko 3,5 godziny na zmierzenie się z wyzwaniami w schronie, przy czym tylko 2 godziny będą mogli wszystko widzieć.

Etapy realizacji gry w kolejności

Najpierw uczestnicy  realizują zadania wymagające widzenia ( 3 zadania zostawione przez sztab generalny). To one zdecydują czy grupa będzie zakwalifikowana do pierwszego transportu.

Po realizacji tych zadań uczestnicy muszą rozpracować szyfry schronu i znaleźć kod otwierający  drzwi w trybie awaryjnym. Uczestnicy powinni zostawić go sobie w takim miejscu, który będą mogli odnaleźć szybko, gdy zapadnie całkowita ciemność. Będzie on potrzebny na koniec gry, gdy kapsuła zostanie już zrobiona i trzeba będzie otworzyć drzwi schronu i wyjechać  o zaplanowanej godzinie przed schron.

W całkowitej ciemności uczestnicy  muszą zbudować kapsułę ratowniczą.  To nie lada wyzwanie, aby zbudować kapsułę pozwalająca dotrzeć grupie  do platformy ratowniczej, która o umówionej godzinie podjedzie pod drzwi schronu.

Ważne: Team team building jest realizowany w formule cyklonu.

To nasz autorski sposób realizacji gry wewnątrz umożliwiający tak dużej grupie aktywnie uczestniczyć we wszystkich etapach gry.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej propozycji  po prostu napisz do nas lub zadzwoń pod numer 517 112 689.

Ważne: autorką gry jest  trener Ideainventor Magdalena Parowicz Kulińska. Zabronione jest kopiowanie i wykorzystywanie bez zgody autora.