Team building realizowany na podstawie scenariusza Tajemnice  Jury.

Ilość uczestników: 

Zaprojektowano dla średnich grup : ok 50 osób

Przewidywany czas:

– do 3 godzin

Teren: Gra zaprojektowana na obszarze Jury krakowsko -częstochowskiej. Road book zaprojektowany  zgodnie ze scenariuszem gry.

Gra off road to propozycja dla wymagających klientów.  Jeśli szukasz emocji jazdy w terenie  ale  masz większe wymagania niż zmaganie się z  górami piachu to nasza propozycja  może Cię zainteresować.

Jej największa zaleta – łączy to co najlepsze w off road  oraz kreatywnych grach w terenie.

 

Fabuła gry

Zgłosiliście się do klubu, w którym co roku macie szansę stawać w szranki i walczyć o tytuł najlepszej załogi na szlaku tajemnic JURY oraz wygrać  nagrodę.  Aby uzyskać ten tytuł należy nie tylko poruszać sie bezbłędnie po trasie road booka, ale mieć jako drużyna oczy szeroko otwarte. Na całej trasie umieszczone będą w miejscach zaznaczonych na road booku przeróżne tematyczne obrazy. Te z kolei pozwolą na odnalezienie kolejnych fragmentów legendy.  Każdy obraz powiązany jest z odpowiednią układanką legendy. Jeśli uda Ci się złożyć całą legendę będziesz w stanie znaleźć nagrodę ufundowaną dla załogi.

Podczas pokonywania trasy jako drużyna musicie zdobyć  w określonych przedziałach czasowych 3 pieczątki. To z kolei będzie wymagało umiejętności kierowcy off roadowego.

Na koniec zaplanowano staropolską ucztę na świeżym powietrzu dla całej drużyny, gdzie będziecie mogli posmakować średniowiecznej kuchni tego regionu.

Off road z grą terenową- dlaczego to warte rozważenia.

To wyjątkowy team building, który łączy standardowy off road z  przygodą i zagadką. W team buildingu off road Tajemnice Jury jest szansa, aby wykazać się zarówno umiejętnościami jazdy w terenie, spostrzegawczością ale i współpracą w grupie. W tej grze liczy się przede wszystkim wspaniała,  wciągająca zabawa!

Aktywność i umiejętności całej załogi składają się na sukces:

 Uczestnicy stają przed wyzwaniami :

Bezbłędnego  prowadzenia kierowcy z road bookiem. To wcale nie takie łatwe, gdy w grę wchodzi czas i szukanie w określonych miejscach road booka obrazów, prowadzących  do prastarej legendy

Dostrzeżenia zakamuflowanych obrazów na trasie

Złożenia wszystkiego w całość

Umiejętności kierowcy off road pozwalające zdobyć wszystkie pieczątki w trudnym terenie.

Na koniec rozpoznanie staropolskich potraw regionu.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami scenariusza skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub zadzwoń .

Tel. od Poniedziałku do Piątku 517 112 689. Odpowiemy na każde Twoje pytania i przygotujemy propozycje dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.