Jak zaczynamy team building?

Właśnie rozpoczął się nabór do najbardziej pożądanej i prestiżowej pracy dla wszystkich kochających gotować i podróżować…

Nowoczesny Culinary Express Orient to pociąg, który rusza za miesiąc. Na jego pokładzie znajdzie się załoga, która będzie przygotowywała najlepsze dania kontynentów i pokonywała trasę  Europy i Azji na pokładzie pociągu.

Potrzebne są dwie załogi, ponieważ kuchnia w Culinary Express Orient działa 24 godziny na dobę. Jedna załoga jest już zatrudniona. Jeśli zdobędziecie 50 złotych dukatów kulinarnych zakwalifikujecie się jako druga drużyna.

(Jeśli team building prowadzony jest dla bardzo dużej ilości osób: powyżej 50, to tylko jedna z drużyn może wygrać miejsce jako załoga w pociągu.)

 

Nie jest jednak łatwo zdobyć dukaty.  Od załogi tego niezwykłego pociągu wymaga się współpracy, umiejętności kulinarnych,  kreatywności oraz umiejętności zaprezentowania swoich dokonań.

Aby zdobyć złote kulinarne dukaty uczestnicy muszą się zmierzyć z :

Photo-food

Uczestnicy muszą dopasować zdjęcia wyszukanych potraw do ich nazw. Okazuje się, że wbrew pozorom nie jest to łatwe.

Karta Culinary Express Food

Zadaniem uczestników jest ułożyć przykładową kartę 10 dań dla podróżujących.  Aby mogło być to możliwe uczestnicy mają za zadanie odnaleźć w pokoju wskazówki, które pozwolą wybrać im odpowiednie dania i ułożyć w „określonej” kolejności.

Mystery Taste

Punktem docelowym delegatów jest odgadnąć jak najwięcej składników używając zmysłu smaku lub zapachu.

Czapka szefa kuchni

Biorący udział starają się nazwać swój zespół i dopasować strój do nadanej nazwy. Grupa  wykonuje kucharskie czapki. Element marketingowy jest niezwykle ważny w pracy załogi Culinary Expres Orient.

True cooking

Debiutanci losują ze słoika po dwie potrawy, które przyrządzają jako drużyna.

Mają jedną godzinę na przygotowanie posiłku.

team building dla dużych grup

Filmik promujący.

Culinary Express Orient to przedsięwzięcie komercyjne. Drużyna musi zatem umieć przedstawić  w ciekawy sposób siebie oraz swoje dzieło.

Każda załoga przygotowuje spot filmowy, który trwa 3 minuty.

Event kończymy wspólnym oglądaniem reklamowych spotów oraz podliczeniem kulinarnych dukatów.

                  Skontaktuj się z nami 517 112 689 

lub  w formularzu kontaktowym zapytaj o ten team building. My wyślemy Ci kartę zgłoszenia na szkolenie.

KONTAKT