To gra typu indoor angażująca współpracę, wymuszająca podejmowanie decyzji w trudnych warunkach i generująca  wśród uczestników  nietypowe rozwiązania oraz wypracowanie strategii radzenia sobie z silnymi emocjami.

Dla kogo zaprojektowano grę Zakładnicy?

Gra zaprojektowana głównie dla  menadżerów i  osób pracujących na samodzielnych stanowiskach, gdzie wymagane jest szybkie podejmowanie trafnych decyzji oraz umiejętności  wypracowania strategii komunikacyjnych pozwalających osiągać założone cele na danym stanowisku.

Dane do team buildingu realizowanego na podstawie scenariusza Zakładnicy 

Ilość uczestników: 

-Minimalna liczba uczestników 5 osób

-Maksymalna liczba uczestników ( do 25 osób. W przypadku większej grupy warunki organizacji team buildingu muszą być zmienione i dostosowane do ilości osób)

 

Przewidywany czas: 

– od 2,5 do 3 godzin

Teren: Teambuilding realizowany w budynku z kilkoma pomieszczeniami, które można zaadoptowac do warunków gry

Cena : w zależności od ilości uczestników (  Uzależnione to jest od ilości koordynatorów prowadzących grę, miejsca oraz rekwizytów uzywanych podczas gry)

 

Krótki opis fabuły gry:

Z wizytacją do Waszej fabryki przyjechał prezes z centrali spółki. Złożył w sejfie firmowym  dokumenty dotyczące najnowszego przełomowego odkrycia, na którym firma zarobi miliardy. To wielkie wydarzenie dla firmy. Wszyscy  starali się dopiąć wszystko na ostatni guzik, aby zaimponować prezesowi.

Okazuje się jednak, że gdy wszyscy zebrali się w sali konferencyjnej przez głośniki przekazana zostaje informacja, że Wasza firma została sterroryzowana , a Wy  wraz z głównym prezesem jesteście zakładnikami.

Na domiar złego grupa terrorystów wtargnęła do sali konferencyjnej i  uprowadziła prezesa, natomiast całą resztę  skuwa łańcuchami i linami i zamyka w sali. Wolny zostaje tylko jeden z Was.  Musicie wspólnie zastanowić się jak uwolnić się z łańcuchów i zasadzek zastawionych przez terrorystów i wyjść z pokoju. Gdy uda się to Wam zanim budynek zostaje wysadzony w powietrze musicie odnaleźć prezesa i go uwolnić. W przeciwnym razie, gdy tylko terroryści skorzystają z jego linii papilarnych do otworzenia firmowego sejfu, w którym ukryta jest technologia  najnowszego produktu firmy zabiją go i wykradną technologię.

Uwaga:

Gra realizowana jest w trzech etapach:

Pierwszy – uprowadzenie prezesa, gdzie w akcji bierze udział były członek j prestiżowej jednostki Grom, dzięki czemu emocje z gry wchodzą na najwyższy poziom!

Drugi etap- konieczność poradzenia sobie z przeszkodami w pokoju. Te zadania wymagają silnej współpracy, kreatywności i walki z emocjami wynikajacymi z presji czasu.

Trzeci etap-odbicie prezesa i sprawne zaplanowanie akcji odbicia zakładnika.

 

 

To gra mająca w sobie  elementy gier kreatywnych, zadań sprawnościowych i emocjonalnych pułapek. Bardzo dobrze zaplanowana i pozostająca na długo w pamięci jako wyjątkowa firmowa przygoda.

Integracja w języku angielskim? A może w niemieckim?

Jeśli część z Waszych pracowników nie mówi  w języku polskim, nasi koordynatorzy realizujący gry doskonale porozumiewają się w tych językach.

Team building może być realizowany w języku angielskim oraz w języku niemieckim